Niewidzialna Wystawa

Niech Cię wiodą Twoje zmysły
Niewidzialna Wystawa > Niewidzialny team building

Niewidzialny team building

Zasobni w doświadczenie i pełni pomysłów, a nade wszystko cudownie dotarci jako zespół, pragniemy polecić Niewidzialną Wystawę jako unikalną formę team buildingu! Jeśli szukacie pomysłu na spotkanie integracyjne ze swoim zespołem pracowników, pragniecie, aby było to wyjątkowe przeżycie, które faktycznie zacieśni relacje i będzie miłą alternatywą dla chodzenia do pubów i restauracji, a być może bardziej przygodowe nawet od paintballa i wszelkich form survivalu – musicie doświadczyć Niewidzialnego Team Buildingu!

O czym warto wiedzieć:

Czym jest Niewidzialny Team Building?
Niewidzialny Team Building
to świetna alternatywa dla tradycyjnych spotkań integracyjnych – to godzina spędzona w całkowitych ciemnościach, w których uczestnicy – animowani przez naszych niewidomych lub słabowidzących Przewodników – zwiedzają specjalnie zbudowaną instalację (6 całkowicie wyciemnionych pomieszczeń imitujących scenerie z życia) bez pomocy wzroku – posługując się wyłącznie zmysłem słuchu, węchu, dotyku, a nawet… smaku! W takich okolicznościach zaczynamy zwracać uwagę na cechy – własne i reszty zespołu – które do tej pory mogły być zakłócane przez odbiór wizualny. W tych niezwykłych okolicznościach dostrzegamy więcej, niż może nam się wydawać! Zaczynamy słuchać, a nie tylko słyszeć! Doświadczamy reakcji, które mogą powiedzieć o nas i naszych kolegach więcej! Pozwalamy sobie na otwartość i swobodę, budujemy więzi – to właśnie esencja integracji!

Dla kogo organizujemy Niewidzialny Team Building?
Niewidzialny Team Building
to propozycja skierowana do wszystkich firm i instytucji, które szukają nowych pomysłów na zintegrowanie zespołu. To duża szansa na nawiązanie pozytywnego kontaktu, bądź po prostu ocieplenie relacji!. Każda grupa ma swojego Przewodnika, który jest animatorem czasu i przestrzeni. On dba o wyjątkowy charakter tej przygody, o bezpieczeństwo (https://niewidzialna.pl/co-to-jest/regulamin-zwiedzania) i samopoczucie uczestników.

Czym różni się tradycyjne zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy od zwiedzania podczas Niewidzialnego Team Buildingu?
Jeśli ktoś z Państwa był już naszym Gościem, wie doskonale, że naszą podstawową misją jest edukacja. Oczywiście – nasi Przewodnicy dbają o to, aby był to czas pełen – mimo wszystko – pozytywnych emocji, ale organizując dla Państwa spotkanie teambuildingowe, po pierwsze wybieramy spośród naszych Przewodników tych, których cechy osobowościowe pozwalają na najlepsze animowanie czasu Państwa zespołu, po drugie – zdecydowanie mniejszy nacisk kładziemy na edukację (choć ten aspekt jest odbierany przez Gości mimowolnie) – większy zaś – na wspólną zabawę, niezwykłą przygodę! To będzie wyjątkowy czas!

Jak zarezerwować Niewidzialny Team Building dla swojego Zespołu?
Zapraszamy do kontaktu przez email: teambuilding@niewidzialna.pl, Chcemy przygotować się dla Państwa jak najlepiej. Jeśli potrzebny jest Państwu anglojęzyczny Przewodnik – także prosimy o wiadomość.

Jeśli organizujecie Państwo spotkania integracyjne i chcielibyście, abyśmy zorganizowali specjalny team building poza terenem naszej Niewidzialnej Wystawy (Niewidzialny Labirynt, jazda tandemem, zorganizowanie warsztatów w ciemności itp.), prosimy o kontakt pod adresem mailowym: teambuilding@niewidzialna.pl