Niewidzialna Wystawa

Niech Cię wiodą Twoje zmysły
Niewidzialna Wystawa > Przewodnicy

Przewodnicy

Nasza wystawa nie byłaby tak wyjątkowa, gdyby nie nasi Przewodnicy! Są to osoby niewidome lub w znacznym stopniu niedowidzące. Każda z nich ma pasje, ambicje, plany i marzenia. Wszyscy są pełni pozytywnej energii i uwielbiają swoje zajęcie – o czym przekona się każdy, kto odwiedzi Niewidzialną Wystawę. Wśród Przewodników są osoby niewidome od urodzenia, jak i takie, które straciły wzrok na pewnym etapie swojego życia. Każda z nich jednak pokazuje, że świat może być piękny i pełny nawet, jeśli doświadczają go bez pomocy zmysłu wzroku, który dostarcza nam około 80% informacji!
Jeśli wydaje Wam się to dziwne, niemożliwe, jeśli w Waszych głowach kłębią się pytania, a może nie zdajecie sobie sprawy z tego, iż tkwią w nich stereotypy – jesteśmy dla Was! Niewidzialna Wystawa tworzona jest przez niezwykłych ludzi dla… niezwykłych ludzi – takich, którzy pragną – paradoksalnie – szeroko otworzyć oczy!
Kasia, Basia, Karolina, Iwona, Ola, Monika, Ania, Martyna, Andrzej, Jarek, Robert, trzech Pawłów, Tomek, Krzysiek, Sebastian i Łukasz, zwany Słowikiem – zapraszają Was w świat całkowitej ciemności… Poznajcie ich perspektywę! Ta przygoda odmieni Wasze życie… w ciągu jednej godziny!