Niewidzialna Wystawa

Niech Cię wiodą Twoje zmysły
Niewidzialna Wystawa > press > Niewidzialna Wystawa w Warszawie

Niewidzialna Wystawa w Warszawie

Niewidzialna Wystawa w Warszawie

6 grudnia 2011

Niewidzialna Wystawa w Warszawie

10 grudnia w

cialis buy

Warszawie zostanie otwarta dla zwiedzających Niewidzialna Wystawa.

Ten nietypowy projekt ma na celu pokazanie ludziom, z jakimi trudnościami w codziennym życiu spotykają się osoby niewidome. Rozwiązania sensoryczne dostarczy organizatorom firma Mood Media. Wystawa będzie dostępna przez dwa lata.

Niewidzialna Wystawa, została zapoczątkowana w Budapeszcie w 2007 roku. Od tego momentu odwiedziło ją kilkaset tysięcy osób.

W tym roku projekt został powielony także w czeskiej Pradze, gdzie szybko stał się jedną z najciekawszych atrakcji turystycznych miasta. Teraz przyszedł także czas na Warszawę.

Goście wystawy będą mogli pozyskać informacje za pomącą dotyku, węchu i słuchu, a także poczucia równowagi. Dzięki takiemu pomysłowi, dowiedzą się z jakimi codziennymi trudnościami borykają się ludzie niewidomi. Przekonają się również, że postrzeganie świata w ciemności może być bardzo interesujące.

– Chcemy pokazać, że osoby niewidome mogą żyć tak samo pełnią życia jak Ci, którzy widzą. Nasi przewodnicy to profesjonaliści z pozytywnym nastawieniem i być może dlatego wystawa wzbudza tak duże zainteresowanie. Projekt nie tylko pobudza myślenie i wyostrza opinie, ale stwarza również możliwości zatrudnienia niewidomych. Z tych powodów postanowiliśmy wystartować z wystawą także w Warszawie – mówi Dóra Papp, z departamentu marketingu i relacji międzynarodowych Niewidzialnej Wystawy.

Niewidzialna Wystawa:
Galeria Handlowa w Millennium Plaza, I piętro, Al. Jerozolimskie 123a
Oficjalne otwarcie wystawy: 10 grudnia, godzina 10:00


source: http://www.pomagam.info/niewidzialna-wystawa-w-warszawie/