Niewidzialna Wystawa

Niech Cię wiodą Twoje zmysły
Niewidzialna Wystawa > Niewidzialny team building

Niewidzialny team building

Zasobni w doświadczenie i pełni pomysłów, a nade wszystko cudownie dotarci jako zespół, pragniemy polecić Niewidzialną Wystawę jako unikalną formę team buildingu! Jeśli szukacie pomysłu na spotkanie integracyjne ze swoim zespołem pracowników, pragniecie, aby było to wyjątkowe przeżycie, które faktycznie zacieśni relacje i będzie miłą alternatywą dla chodzenia do pubów i restauracji, a być może bardziej przygodowe nawet od paintballa i wszelkich form survivalu – musicie doświadczyć Niewidzialnego Team Buildingu!

O czym warto wiedzieć:

Czym jest Niewidzialny Team Building?
Niewidzialny Team Building
to świetna alternatywa dla tradycyjnych spotkań integracyjnych – to godzina spędzona w całkowitych ciemnościach, w których uczestnicy – animowani przez naszych niewidomych lub słabowidzących Przewodników – zwiedzają specjalnie zbudowaną instalację (6 całkowicie wyciemnionych pomieszczeń imitujących scenerie z życia) bez pomocy wzroku – posługując się wyłącznie zmysłem słuchu, węchu, dotyku, a nawet… smaku! W takich okolicznościach zaczynamy zwracać uwagę na cechy – własne i reszty zespołu – które do tej pory mogły być zakłócane przez odbiór wizualny. W tych niezwykłych okolicznościach dostrzegamy więcej, niż może nam się wydawać! Zaczynamy słuchać, a nie tylko słyszeć! Doświadczamy reakcji, które mogą powiedzieć o nas i naszych kolegach więcej! Pozwalamy sobie na otwartość i swobodę, budujemy więzi – to właśnie esencja integracji!

Dla kogo organizujemy Niewidzialny Team Building?
Niewidzialny Team Building
to propozycja skierowana do wszystkich firm i instytucji, które szukają nowych pomysłów na zintegrowanie zespołu. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Gości i bez względu na wielkość Państwa zespołu, dzielimy go na 8 osobowe grupy – podzespoły (tu mała podpowiedź – warto podzielić grupę wcześniej, kierując się zasadą – w małej grupie zestawiamy osoby, które mają ze sobą słaby kontakt, mogą mieć problem ze współpracą – to duża szansa na nawiązanie pozytywnego kontaktu, bądź po prostu ocieplenie relacji!). Każda grupa ma swojego Przewodnika, który jest animatorem czasu i przestrzeni. On dba o wyjątkowy charakter tej przygody, o bezpieczeństwo (http://niewidzialna.pl/co-to-jest/regulamin-zwiedzania) i samopoczucie uczestników. Pojedyńcze 8 osobowe grupy wchodzą co 15 minut.

Jak długo trwa spotkanie? Jaki jest koszt?
Każda z 8 osobowych grup spędza w ciemności godzinę. Całkowity czas zależy od ilości grup – każda kolejna to dodatkowy kwadrans. Dla osób, które skończyły zwiedzanie, mamy do dyspozycji szereg na pozór prostych gier, które – po założeniu specjalnych, wyciemnionych gogli, mogą przysporzyć sporo kłopotu – warto się sprawdzić! Koszt zależy od Państwa oczekiwań. Jeśli macie Państwo specjalne życzenia – pomożemy je spełnić! Oczywiście jeśli wystarczy Państwu standardowe zwiedzanie w grupie, wówczas koszt zamknie się w cenie biletu normalnego zgodnej z cennikiem.
UWAGA: w powyższej opcji należy zarezerwować i opłacić wszystkie bilety na wskazaną godzinę.
Zapraszamy do samodzielnego rezerwowania poprzez zakładkę rezerwacyjną http://niewidzialna.pl/rezerwacje-ilub-zakup-biletu-online

Czym różni się tradycyjne zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy od zwiedzania podczas Niewidzialnego Team Buildingu?
Jeśli ktoś z Państwa był już naszym Gościem, wie doskonale, że naszą podstawową misją jest edukacja. Oczywiście – nasi Przewodnicy dbają o to, aby był to czas pełen – mimo wszystko – pozytywnych emocji, ale organizując dla Państwa spotkanie teambuildingowe, po pierwsze wybieramy spośród naszych Przewodników tych, których cechy osobowościowe pozwalają na najlepsze animowanie czasu Państwa zespołu, po drugie – zdecydowanie mniejszy nacisk kładziemy na edukację (choć ten aspekt jest odbierany przez Gości mimowolnie) – większy zaś – na wspólną zabawę, niezwykłą przygodę! To będzie wyjątkowy czas!

Na specjalne życzenie… 
Jeśli poszukujecie Państwo czegoś specjalnego, dopasowanego do profilu Państwa firmy, ewentualnie macie życzenie zarezerwować Niewidzialną Wystawę na troche dłuższą zabawę, wzbogaconą o specjalne gry i zabawy w ciemnościach – chętnie wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom! Oczywiście, wówczas należy pamiętać, że i cena nie pozostanie standardowa, ponieważ wyłączamy naszą przestrzeń dla Państwa potrzeb na dłużej. O szczegóły prosimy pytać pod adresem: teambuilding@niewidzialna.pl z dopiskiem TEAM BUILDING. Proponujemy możliwość połączenia spotkania teambuildingowego z niezwykłą Niewidzialną Degustacją wina, którą przygotujemy dla Państwa wraz z naszym Partnerem – firmą Kondrat Wina Wybrane, o której możecie Państwo przeczytać w naszej specjalnej zakładce http://niewidzialna.pl/niewidzialna-degustacja. Gwarantujemy, iż będzie to fantastyczny czas!

Jak zarezerwować Niewidzialny Team Building dla swojego Zespołu?
Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją – najlepiej przez email: teambuilding@niewidzialna.pl, ewentualnie telefonicznie: +48 504 324 444. Koniecznie prosimy o informacje o tym, iż będzie to Niewidzialny Team Building. Chcemy przygotować się dla Państwa jak najlepiej. Jeśli potrzebny jest Państwu anglojęzyczny Przewodnik – także prosimy o wiadomość.

Nawiązując do wielu pytań – podczas Niewidzialnego Team Buildingu, w ciemności, nie przygotowujemy zadań specjalnych. Samo przemierzanie naszego niewidzialnego świata jest dość emocjonujące i niełatwe. Grupy, które były już u nas i chcą wrócić po więcej możemy zapewnić, iż jesteśmy w trakcie opracowywania Niewidzialnego Team Buildingu w wersji dla zaawansowanych – tam na pewno czekają Państwa ciekawe wyzwania! Szczegóły wkrótce!

Jeśli organizujecie Państwo spotkania integracyjne i chcielibyście, abyśmy zorganizowali specjalny team building poza terenem naszej Niewidzialnej Wystawy (Niewidzialny Labirynt, jazda tandemem, zorganizowanie warsztatów w ciemności itp.), prosimy o kontakt pod adresem mailowym: teambuilding@niewidzialna.pl